Швидко

Найшвидший спосіб оформити кредит онлайн в Україні

Працюємо 100% в режимі онлайн

Кредити видаються автоматично, рішення приймає програма, а не людина. Схвалюємо позику за 10 секунд, перераховуємо гроші на карту банку миттєво.

Термін кредитування

Кредит можна пролонгувати без обмежень у часі, за умови сплати всіх відсотків за попередні періоди.

Чому сервіс онлайн кредитування BestCredit кращий

Ціль нашої діяльності - зробити кредит доступним кожному!

Ми йдемо в ногу із часом і максимально ефективно здійснюємо нашу роботу. Передові технології та інноваційний розвиток дозволяє нам приймати швидкі рішення по видачі кредитів в режимі online.

На сьогоднішній день, обробка заявки на кредит онлайн займає максимум 10 секунд, а гроші на карту банку перераховуються миттєво після схвалення позики - це найшвидша видача готівки по всій Україні.

Якість нашої діяльності вже оцінило понад 20 000 клієнтів, працюючи з нами, Ви завжди отримаєте відмінний сервіс, швидкі гроші на картку і гарний настрій!

Банк

90% клієнтів можуть отримати кредит

25% клієнтів можуть отримати кредит

Працюємо 24/7

Робочі години: 9:00 - 18:00

Решения принимаются автоматически, за 10 секунд

Рішення від 1 години

Гроші на банківську карту надходять миттєво після одобрення видачі кредиту

Гроші через 1-3 дні

Електронна онлайн угода

Угода підписується в банку

Відсоткова ставка

Максимальна відсоткова ставка по кредиту (APR) складає 693,5% річних. Приклад розрахунку відсоткової ставки: при розмірі кредиту 1000 гривень терміном на 61 день, позичальнику необхідно буде сумарно сплатити 2140 гривень. Сума відсотків за період розраховується наступним чином = ((1000 грн * 693,5%)/365 днів)*60 днів = 1140 грн. По закінченню срока кредиту необхідно оплатити 1000 грн (тіло кредиту) + 1140 грн (відсотки по кредиту), тобто, сумарно 2140 грн. Жодних додаткових комісій і переплат за використання кредиту компанія не стягує. Позики видаються клієнтам згідно договору, який діє до моменту виконання сторонами зобов’язань, тобто без обмежень в часі.

Позичальник має право взяти кредит на строк від 61 до 90 днів.

Пролонгація кредитування (займу):

Клієнт має право продовжити термін кредиту, оплативши потрібну суму за користування. Ані додаткових комісій, ані платежів за використання кредита компанія не стягує. Мінімальний період кредиту – 61 днів, а максимальний – 90 днів ( клієнт за власним бажанням може встановлювати строки кредитування у вказані вище терміни). Невиконання зобов’язань або їх порушення перед Фінансовим Партнером може негативно вплинути на кредитну історію клієнта, а також, відобразитись на його кредитному рейтингу, що може бути причиною відмови в наданні послуг як Фінансовою компанією-партнером, так і Третіми особам.

До Вашої уваги: Компанія BestCredit не надає 100% гарантій, що Ви зможете отримати кредит, так як результат суто залежить від кожного індивідуального випадку.

Швидкий кредит на карту Кредит без довідки Цілодобовий кредит Моментальний кредит Кредит без відмов Кредити для безробітних Терміновий кредит Кредит без застави Кредит з поганою кредитною історією Кредит студенту Позика на карту Гроші у борг на карту Гроші до зарплати Кредит з 18 років Моментальний кредит
© BestCredit 2016
comodo
?Як отримати кредит?