Онлайн кредит на карту будь-якого банку за 8 сек

  • Ви берете:
    ГРН
  • На
    до
  • До повернення:
    грн
Оформити кредит на карту не виходячи з дому
1

Заповніть форму заяви

На калькуляторі на головній сторінці сайту, виберіть суму готівки і термін, на який плануєте оформити позику. Далі пройдіть реєстрацію і заповніть форму заявки.

2

Сфотографуватися та прив’язати карту банка

Через комп’ютер, планшет чи смартфон зробіть свою фотографію, далі, вкажіть дані по Вашій банківській карті, з метою верифікації на вашому картковому рахунку заблокується на декілька хвилин випадкова сума (від 0,01 до 0,99 грн), яку потрібно буде вписати для підтвердження карти банку. Якщо ви не отримали смс-повідомлення з указаною сумою блокування, перевірте дані у своєму кабінеті Інтернет-банкінгу або зателефонуйте до колл-центру банку, в якому Ви обслуговуєтесь.

3

Отримайте грошову суму на карту

Після вдалої верифікації картки, уважно вивчіть договір і для згоди поставте галочку. Автоматичне прийняття рішення про видачу кредиту онлайн здійснюється протягом 10 секунд. Після схвалення позики, гроші на карту банку надійдуть миттєво.

Кредит онлайн – правильне рішення отримати швидко гроші!

Шановний клієнт, зверніть свою увагу на те, що зазначена вище сума не буде зніматися з Вашої картки. Гроші заблокують на деякий період з метою верифікації, але вони будуть залишатися на Вашому картковому рахунку. Протягом трьох днів грошові кошти будуть розблоковані, не залежно від того, видадуть Вам кредит чи ні.

Завдяки програмі лояльності компанії BestCredit, при оформленні другого і наступних позик, знадобиться всього лише зайти в особистий кабінет, де збережені всі контактні дані, і вибрати необхідну суму і термін кредитування. Після чого, гроші на карту банку будуть зараховані протягом 1 хвилини.

В процесі неодноразового оформлення позик, процентні ставки по кредиту і грошові суми змінюються. Для позичальників, які користуються сервісом компанії постійно, ставка по кредиту знижується, а максимально доступна сума грошей - зростає.

Швидкий кредит на карту Кредит без довідки Цілодобовий кредит Моментальний кредит Кредит без відмов Кредити для безробітних Терміновий кредит Кредит без застави Кредит з поганою кредитною історією Кредит студенту Позика на карту Гроші у борг на карту Гроші до зарплати Кредит з 18 років Моментальний кредит
© BestCredit 2016
comodo
?Як отримати кредит?