Що являє собою BestCredit

BestCredit - фінансова організація, яка дозволяє швидко і легко взяти кредит онлайн на банківську карту в будь-який час дня і ночі. По суті, компанія надає послуги мікрокредитування під визначений відсоток на термін до 90 днів. Ми працюємо по всій Україні.

Істотним пріоритетом компанії є найшвидше прийняття рішень про видачу позик по всій Україні - автоматично за 10 секунд, і після схвалення гроші на карту банку надходять миттєво. Якщо Вам терміново потрібні гроші в борг, то слід зазначити, що даний сервіс надає свої послуги 24/7, працюючи як у будні дні, так і по вихідним і святам.

Взяти кредит онлайн можна 365 днів у рік, при мінімальній наявності необхідних документів - тільки Паспорт та ІПН, а також маючи банківську картку, на яку будуть переведені кошти після схвалення позики.

На відміну від банківських кредитів, ми не вимагаємо довідки про доходи, застав і поручителів. Сидячи вдома біля комп'ютера або в кафе, за чашкою кави, зі своїм смартфоном або планшетом і маючи доступ до інтернету, досить зайти на сайт, оформити заявку на кредит онлайн і миттєво отримати гроші на карту банку.

Як працює сервіс онлайн кредитування компанії BestCredit

В епоху глобальних технологій, ми розробили зручний процес оформлення позики. Вам не потрібно йти до відділення банку, збирати необхідний перелік документів, чекати кілька днів рішення про схвалення потрібної кредитної суми.

Достатньо на сайті пройти реєстрацію і в особистому кабінеті заповнити форму заявки на кредит онлайн, вказавши тільки особисті і паспортні дані, ідентифікаційний податковий номер, прив'язавши фотографію і карту банку, а також підтвердивши погоджений договір. Повністю автоматизована система обробляє заявку протягом 10 секунд, і після схвалення позики, гроші на Вашу карту банку зараховуються відразу.

Весь процес відбувається без участі людини. Ніхто Вам не телефонує, не уточнює деталей, ніякого договору на папері підписувати не треба. Правильно заповнена заявка є гарантією отримання кредиту.

Тому, отримати кредит готівкою на карту банка ще ніколи не було так просто. Повернути позику можна через термінали самообслуговування, перерахувати зі своєї особистої карточки чи оплатити через касу банка. Весь процес оформлення позики і отримання готівки займає близько 2-5 хвилин, тим самим економить Ваш час і не відволікає від основних справ.

© BestCredit 2016
comodo
?Як отримати кредит?