Кредит на карту без довідки про доходи

Проходять часи, коли коштовності, брендовий одяг, взуття і поїздки закордон були невід'ємним атрибутом забезпеченого життя. Сьогодні можна дозволити їх собі незалежно від соціального статусу і рівня заробітної плати. З цією метою багато громадян України вважають за краще узяти кредит без довідки про доходи.

  • ✔ Завдяки цьому можна дозволити собі бажану річ "тут і зараз".
  • ✔ Не зіпсуються стосунки з родичами і друзями через гроші, узяті у борг.
  • ✔ Прозора система мікрокредитування позбавлена яких-небудь "підводних каменів" і прихованих платежів.

Скориставшись послугами мікрофінансових компаній, можна вийти із скрутного матеріального становища. Приміром, ви не перший рік знаходитеся в стосунках з улюбленою дівчиною і хочете створити загальну сім'ю. Здогадуєтеся, що і вона давно мріє стати власницею заповітної обручки. Але що робити, якщо власних заощаджень на дорогий подарунок, а тим більше на весілля, не хапає?

Можна звернутися у банк і спробувати отримати кредит. Але тільки у тому випадку, якщо ви офіційно працевлаштовані і ваш робочий стаж складає більше за один рік. Це - одно з основних вимог банку до своїх позичальників. Увы, в наші дні працедавці не квапляться відповідно до законодавства оформляти трудові стосунки із співробітниками. Невже доведеться в усьому собі відмовляти і помалу копити гроші?

 

Швидке рішення фінансових проблем

 

Кращий спосіб усунути тимчасові труднощі - отримати кредит без довідки про доходи (Україна). Зробити це - просто, якщо звернутися в мікрофінансову організацію (МФО). Вона лояльніша до своїх клієнтів. Тому вам зовсім не обов'язково збирати документи, які підтверджують вашу платоспроможність. Якщо ви безробітний, тільки нещодавно влаштувалися на роботу або не працевлаштовані офіційно, можете розраховувати на нашу допомогу!

Для звернення у банк необхідно зібрати цілу купу документів, але це не гарантує того, що ви отримаєте схвалення, якщо розмір вашого окладу є недостатньо високим. Кредит без довідокМи ж видаємо кредит (Київ) без довідки про доходи, дзвінків на роботу, залучення поручителів і інших бюрократичних процедур. Ще ніколи кредитування не було таким зручним, вам навіть не знадобиться відвідувати банківське відділення, заповнювати заявки і стояти в чергах! Абсолютно усі операції здійснюються онлайн в цілодобовому режимі. Це - не лише зручно, але і вигідно:

  • ✔ ви самостійно вибираєте розмір і термін кредитування, виходячи зі своїх цілей і можливостей;
  • ✔ ми пропонуємо низьку процентну ставку і гнучкі умови співпраці;
  • ✔ передбачені різні акції і бонуси, які допомагають економити.

Всього декілька кліків, і грошові кошти будуть зараховані на вашу карту. Тепер ніщо не перешкодить вам ощасливити близьку людину. Найскладніше, що вас чекає - визначитися з прикрасою, яка точно сподобається вашій коханій. Беріть кредит без довідки про доходи і утілюйте свої мрії в реальність!

© BestCredit 2016
comodo
?Як отримати кредит?