Кредити для безробітних - наскільки реально?

Можливо, Ви потрапили під скорочення або вирішили піти з роботи, умови якої вас не влаштували. Можливо, Ви - колишній студент що тільки що покинув стіни Внз, шукає своє місце на ринку праці, або мама в декреті, яка не може вийти на роботу. Зіткнувшись з матеріальними труднощами, швидше за все, захочете звернутися у банк і взяти кредит. Безробітним в ньому напевно відмовлять. Банки зацікавлені видавати кредит тільки тим, хто має стабільний і високий доход. Чи означає це те, що єдиний шанс - знову звертатися до родичів і просити позичити, або заносити нещодавно куплений ноутбук в ломбард за мізерну ціну? Є простіший і зручніший вихід з ситуації: звернення в МФО.

Мікрофінансові організації набагато охочіше йдуть назустріч все тим, кому потрібна додаткова фінансова допомога. Як показує статистика, кредит безробітним успішно видається у більш ніж 95% випадків. Навіть якщо ви раніше отримували відмову через негативну кредитну історію, тут шанси оформити мікро-кредит істотно збільшуються.

Компанія BestCredit оперативно нараховує невеликі суми (у декілька сотень або тисяч гривен) на будь-які цілі:

  • ✔ придбання нового сезонного взуття дитині;
  • ✔ погашення існуючої заборгованості;
  • ✔ купівлю весільної сукні або кілець перед одруженням;
  • ✔ проходження дорогого курсу лікування і так далі.

Припустимо, ви втратили роботу в самий непідходящий момент, за місяць до Дня народження дочки. Грошей практично не залишилося, але знаєте, що вона вже давно мріє про велосипед. Щоб не розчаровувати іменинницю і зробити її свято просто незабутнім, можна взяти мікро-кредит. Навіть якщо урочиста дата - завтра, а зараз вже вечір, вирішити цю ситуацію не складе труднощів. Завдяки надійному онлайн-партнерові можна оформляти кредити безробітним у будь-який час доби.

Замовляйте гроші на рахунок, з ранку вирушайте в магазин і подаруйте радість своїй дитині. Ці і інші плани тепер можна утілити в реальність всього в декілька кліків!

 

Експрес-кредит від BestCreditКредит на карту для безработных

 

Бюрократія, збір документів і оббивання порогів банківських відділень - у минулому! На відміну від інших компаній, BestCredit використовує автоматичну систему розгляду заявок. Ця операція займає 8 секунд, завдяки чому кредит для безробітних нараховується вмить. Навіть якщо ви знаходитеся в магазині, який ось-ось закриється, заходьте на сайт з телефону або планшета і замовляйте потрібні гроші за лічені хвилини для здійснення покупок. Для заповнення анкети вам знадобиться не більше 8 хвилин.

  • ✔ Кошти зарахову.ться на карту будь-якого банку України.
  • ✔ Можлива пролонгація платежів.
  • ✔ Постійним клієнтам нараховуються бонуси і надаються привабливі спеціальні пропозиції.

Нехай тимчасове безробіття не буде перешкодою для повноцінного і безтурботного життя! Оформляйте кредит безробітним (Київ) і отримуйте швидкі гроші відразу ж, як тільки вони знадобляться.

 

© BestCredit 2016
comodo
?Як отримати кредит?