Як отримати кредит:

Best-credit видає кредити онлайн. Кредити видаються на картку будь-якого банку України. Щоби отримати кредит на картку, достатньо пройти 5 простих кроків:

 1. Зареєструватися в особистому кабінеті
 2. Заповнити анкету
 3. Прив’язати вашу картку (підходить картка будь-якого банку України)
 4. Прочитати договір і прийняти умови
 5. Отримати гроші на картку

Умови користування кредитом дуже прості:

Відсотки нараховуються за кожен фактичний день користування кредитом. Кредит можна погасити як в день закінчення строку кредиту, так і раніше строку. За дострокове погашення кредиту не буде застосовано жодних штрафних санкцій - ви просто сплачуєте відсотки за дні фактичного користування.

Клієнт має можливість отримати грошові кошти у позику, на споживчі цілі, без застави за фіксованою процентною ставкою. Сума позики, строк, вартість послуги та інші умови узгоджуються сторонами шляхом вибору клієнтом запропонованих доступних параметрів позики та закріплюються договором, укладеним в електронній формі відповідно до Закону України «Про електронну комерцію».

Надання коштів у позику не передбачає надання Товариством додаткових фінансових послуг Клієнтам.

Надання коштів у позику не передбачає сплати податків і зборів за рахунок фізичної особи в результаті отримання фінансової послуги.

Фінансова послуга надається клієнтам на умовах, визначених відповідним договором позики. У разі надходження на рахунок Товариства грошових коштів від Клієнта в достатньому обсязі для погашення його кредиту, зобов’язання Клієнта вважаються належно виконаними і в такому випадку відповідний Договір позики припиняє свою дію з дати зарахування грошових коштів на рахунок Товариства.

Протягом 14 календарних днів з дня укладення відповідного Договору позики клієнт має право відмовитися від Договору без пояснення причин, у тому числі в разі отримання ним грошових коштів.

У такому випадку Клієнт зобов’язаний повернути суму отриманого Кредиту та нараховані проценти за користування Кредитом відповідно до кількості днів користування. Про намір відмовитися від Договору позики Клієнт повинен повідомити Товариство у письмовій формі (у паперовому або електронному вигляді з накладенням електронних підписів, електронних цифрових підписів, інших аналогів власноручних підписів (печаток) сторін у порядку, визначеному законодавством). Протягом семи календарних днів з дати подання письмового повідомлення про відмову від Договору позики, Клієнт зобов’язаний повернути грошові кошти, одержані згідно з Договором позики, та сплатити проценти за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою відповідним Договором позики.

Розмір фіксованої процентної ставки, встановлений відповідним Договором позики, не може бути збільшений  без письмової згоди Клієнта.

У випадку дострокового повернення позики, клієнт зобов’язується повернути Товариству суму позики та сплатити проценти за фактичну кількість днів користування позикою. Плата за факт дострокового повернення позики відсутня.

Клієнт має право на внесення змін та доповнень до відповідного Договору позики шляхом укладання сторонами додаткових угод. Всі зміни, додатки та доповнення оформляються у паперовому або електронному вигляді з накладенням електронного підпису з одноразовим ідентифікатором, що має таку саму юридичну силу, як і власноручний підпис, відповідно до Правил та Закону України «Про електронну комерцію». Додаткові угоди є невід'ємною частиною відповідного Договору позики.

За ініціативою Клієнта договір може бути розірваний у судовому порядку, за умов виконання ним зобов’язань за відповідним Договором позики.

Для вирішення спірних питань у досудовому порядку, споживачі мають змогу звернутися безпосередньо до Товариства, викласти в чіткій і зрозумілій формі свої зауваження, які розглядаються Товариством в порядку та у строки, встановлені Законом України «Про звернення громадян». Крім цього, споживачі мають змогу звернутися до суду за захистом своїх прав та до Національного банку України, веб-сторінка: bank.gov.ua

Гарантійний фонд в ТОВ «Веллфін» і компенсаційні схеми відсутні.

Реквізити органів, які здійснюють державне регулювання ринків фінансових послуг та питань захисту прав споживачів:

 1. Національний банк України.
  Телефон: 0 800 505 240 (у разі, якщо Ви не додзвонилися до оператора і всі лінії були зайняті або Ви телефонуєте в неробочий день та час, – залиште Ваш номер телефону на автовідповідач і ми Вам зателефонуємо).
  Електронна пошта: nbu@bank.gov.ua (заповніть і надішліть форму та за потреби додайте супровідні матеріали. Але розмір вкладення – не більше 10 МБ).
  Веб-сторінка: bank.gov.ua
  Для листування: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601.
  Для подання письмових звернень громадян: вул. Інститутська, 11-б, м. Київ, 01601.
 2. Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів Адреса: 01001, м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1,
  тел. +38 (044) 279 12 70

Відсотки:

В Best-credit діє 2 типи кредитних програм: для нових клієнтів та для тих, хто вже брав у нас кредит і успішно його повернув.

Програма для нових клієнтів дозволяє взяти кредит від 3500 до 10000 грн на строк до 30 календарних днів.

Відсотки такі:

Перший день користування кредитом - 1.9% від суми, але не менше 50 грн.

Всі наступні - 1.9% від суми.

Розберемо на прикладі:

Петро хоче взяти кредит в розмірі 1000 грн на 4 дні.

Перший день такого кредиту коштуватиме йому 50 грн.

Другий, третій та четвертий дні - по 19 грн кожний.

Загалом наприкінці терміну Петро сплатить 1000 грн + 50 грн + 3*19 грн = 1107 грн.

Для повторних позичальників доступні більш лояльні умови та більші суми позик.

Погашення кредиту

Після завершення строку кредиту у вас є декілька варіантів дій:

 1. Погасити кредит. Найбільш простий варіант. Просто сплачуєте суму кредиту та нараховані відсотки. Повертаєтесь за новою позикою, коли виникає необхідність в цьому. (Всі дані, внесені в анкету під час отримання першого кредиту, зберігаються, тому отримувати наступні кредити в Best-credit - ще швидше та легше!)
 2. Подовжити строк кредиту. Кредит можна подовжувати скільки завгодно разів. Єдина умова строку подовження кредиту - сплата процентів, нарахованих на день подовження. Ви також можете частково сплатити тіло кредиту, щоби зменшити відсотки, які нараховуватимуться вам після подовження строку.
 3. Частково сплатити кредит або реструктуризувати його. У випадку, якщо у вас виникли складнощі із вчасною оплатою кредиту, бо якщо ви дуже сильно пішли в прострочку - не хвилюйтеся. Best-credit готовий піти вам назустріч та домовитися про реструктуризацію боргу. Бля обговорення реструктуризації зв’яжіться, будь ласка, з нашим контакт-центром за телефоном.
© BestCredit 2016
comodo
?Як отримати кредит?